Les a Dílna

Registrovat Přihlásit

Společnost LINEA s r.o.

byla založena v roce 1993 jako výhradní prodejce nářadí a nástrojů zejm. švýcarské firmy USINES MÉTALLURGIQUES DE VALLORBE v České republice.

Tato firma je mj. největším světovým výrobcem pilníků na ostření řetězů motorových pil, dodává pilníky předním výrobcům motorových pil a řetězů do těchto pil pod jejich značkou.

Naši nabídku pro těžbu dřeva jsme velmi záhy,v roce 1995, rozšířili o řetězy do motorových pil a příslušenství pod obchodní značkou SARP.

Řetězy do motorových pil zn. SARP jsou vyráběny především v USA a Kanadě, ve stejných výrobních závodech jako jiné světové značky.

V rámci příslušenství nabízíme, kromě zmiňovaných pilníků na ostření zn. Vallorbe, např. vodící lišty SARP, žací struny SARP vyráběné v Japonsku, klíče, startovací lanka a další zboží – viz nabídka.

Značka SARP je velmi dobře zavedena např. ve Francii, Belgii, Rakousku a v dalších zemích EU.

V oblasti dílenského nářadí zvlášť upozorňujeme na kompletní sortiment dílenských, precizních a jehlových pilníků, lupenkových pilek a rámů zn. Vallorbe. Pokud jste nenašli v nabízeném sortimentu „ ten Váš pilník „ případně jiný nástroj, nahlédněte na stránky

www.linea-nastroje.cz.

Dodáváme výhradně kvalitativně odzkoušené a osvědčené nářadí a nástroje.

Pracujeme tak, aby byl náš zákazník spokojen jak s výrobky, tak i s našimi službami a vždy se k nám rád vracel.

Copyright © 2013 LINEA | vytvořil TPComputer

Nahoru PC verze